“Odyseusze” już w sprzedaży!


📣 Drodzy Fani Generała Maczka i 1. Dywizji Pancernej!

🎄Do Świąt jeszcze parę dni, a my tymczasem…
Rozpoczęliśmy oficjalną sprzedaż książki 📚 Bohdana Królikowskiego “Odyseusze z Dziesiątej Brygady czyli Pancerni Generała Maczka“.
🎁 To najlepszy prezent dla każdego fana Dywizji i jej Dowódcy!

🏷 Cena to jedyne 35zł/egz + 📦 koszt dostawy (Allegro od 8,99zł lub PW/Email stała cena 15zł)

Nie czekaj i złóż zamówienie już teraz! 🎅🏽 Sprawdź też nasze specjalne oferty! 


Wyjątkowy pakiet świąteczny!

Do każdych zakupionych 2 egzemplarzy „Odyseuszy” (35zł/egz) dołączamy bezpłatny prezent w postaci książki „Europa. Nikt nie mówił, że będzie łatwo”– polskiego wydania bestsellerowej autobiografii Wilfrieda Martensa, belgijskiego premiera, który w 1983 roku zasłynął wśród Polonii belgijskiej przyznaniem kombatanckich praw żołnierzom 1. Dywizji Pancernej generała Maczka.

Wilfried Martens urodził się i wychował w wiosce Sleidinge, 12 km od Gandawy, wyzwolonej we wrześniu 1944 przez 1. Dywizję Pancerną. Zmarł w 2015 roku.

Książka, z przedmową Angeli Merkel, miała swoje wydania w wersji francuskiej, angielskiej, hiszpańskiej i bułgarskiej, ciesząc się wielkim uznaniem, zwłaszcza w środowiskach europejskiej elity politycznej; autor przedstawia w niej bowiem kulisy wzrostu i upadku europejskich liderów (m in. Junckera, Verhofstadta, Berlusconiego), walki o władzę w Unii Europejskiej, rozgrywki międzypartyjne i frakcyjne, dominującą rolę Niemiec.

W rozdziale poświęconym Polsce pisze m. in. o Janie Pawle II, Lechu Wałęsie, Donaldzie Tusku, Lechu i Jarosławie Kaczyńskich i Jacku Saryusz-Wolskim.

Wydawcy: CES i UNICORN, twarda okładka, str. 298, ilustracji 45.


Oferta specjalna!

🙌🏻 Przy zakupie min. 4 egzemplarzy cena to 30zł/egz (+ 📦 stały koszt 15zł dostawa) – UWAGA! Promocja dostępna tylko przy zamówieniu przez ✉️ Facebook PW i 📧 E-mail.ℹ️ Zamówienia można składać przez:
🛒 Facebook sklep
✉️ Facebook prywatna wiadomość
📧 E-mail (mariasamborska@generalmaczek.pl)

🌍🛫 W celu zamówienia zagranicę prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *